O nás

Dom, auto, najnovší iPhone, každý rok dovolenka v Chorvátsku… Patríte medzi tých, ktorým podobné veci stačia pre radosť zo života, alebo skôr máte pocit, že by ste si za svoju námahu počas celého roka v práci zaslúžili viac?

Svet nie je strčený v našich monitoroch, aby sme o ňom povedali, že už sme videli všetko. Svet je OBROVSKÁ guľa plná možností. Chápete? Tak prečo ten náš obmedzený čas na ňom, stráviť len na zopár kilometroch štvorcových a neužiť si ho viacej?
Možno aj Vy túžite po objavovaní všetkého úžasného, čo bolo stvorené. V takom prípade vitajte na našej stránke, kde Vás budeme nie leň zahŕňať informáciami, o tom, čo sme na cestách zažili, ale predovšetkým Vás chceme aj motivovať, aby ste vystúpili z tieňa stereotypu a sami vyrazili na cesty!
Ak sa teda rozhodnete sledovať nás. 🙂

Viktória (25) a ja (Jaro, 28), sme sa zaľúbili nie len do seba, ale aj do cestovania. Sme úplne obyčajní ľudia s podpriemernými platmi, mizernou angličtinou, vychovaní na dedine, no rozhodli sme sa, že chceme naživo vidieť čo najviac miest na zemi,  kým na to budeme mať zdravie a možnosti. A samozrejme, za čo najmenej peňazí. 🙂

Dnes, už ako manželia (od  r. 2016), chceme prostredníctvom tohoto blogu zdieľať naše zážitky a rady, ktoré sme získali popri túlaní sa v rôznych krajinách. Dúfame, že nebudeme písať „z cesty“, ale že naše poznatky Vás zaujmú, alebo budú užitočné pri Vašom cestovaní.

Teší nás, že ste s nami!

Pozdravujú
Vika a Jaro